Chia Shake Dietní balíček na 2 týdny 2500g

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Chia Shake

Vše chutné (pouze rajská polévka nebyl pro mne ten nejlepší výběr, příště zkusím jinou), dostatečné množství na dva týdny.
    Omeleta a palačinky překvapivě nadýchané a dobře dochucené.
    Pudink s lesním ovocem je opravdu osvěžující.

velmi nechutné některé produkty, především rajčatová polévka se nedá
    konzumovat

• , zakoupeno v Chia Shake

• S tímto balíčkem se mi podařilo dát za dva týdny dolů 5 kg. Vše docela chutné, zvláště polévka. Co mi dělalo problém pozřít, byly palačinky, ale vůle je vůle

Produkt nemá žádné parametry.

31 Kč za jídlo – Dietní balíček na 2 týdny: 1x Velký Dietní koktejl Chia Shake = 40 jídel 1x Chia pudink = 10 jídel 1x Dietní polévka = 6 jídel 1x Dietní omeleta = 10 jídel (napište do poznámky jakou - sýrová či žampiónová) 1x Proteinové palačinky = 10 jídel 1x Smart Shaker 1x Dietní plán

Dárek

SLEVA 300 Kč

Jíte 5x denně jídla z balíčku

Nemusíte cvičit

Rychlá příprava

Vaše tělo samo spaluje tukové zásoby

Veškeré vitamíny & minerály

Shoďte kila s dietním balíčkem na 2 týdny. Dietní balíček ideální způsob jak zhubnout pár kg. Dietní jídla Chia Shake jsou speciálně vyvinuta, aby Vaše tělo samovolně spalovalo tukové zásoby a to bez cvičení a hladovění!

S naší 14 denní dietou Chia Shake nehladovíte a jíte víckrát denně menší porce ve formě koktejlů, kaší, polévek, palačinek… Všechna naše dietní jídla mají vysoký podíl bílkovin, vlakniny a nízký obsah sacharidů, cukrů a tuků. Díky tomuto unikátnímu složení vaše tělo začně využívat vlastní tukové zásoby pro energii a Vy hubnete.

Orientační úbytek na váze: 3 – 6 kg.

• , zakoupeno v Chia Shake

Omeleta a palačinky překvapivě nadýchané a dobře dochucené.
    Pudink s lesním ovocem je opravdu osvěžující.

velmi nechutné některé produkty, především rajčatová polévka se nedá
    konzumovat

• , zakoupeno v Chia Shake

Jídla jsou chutná, rychlá příprava, zasytí a těšíte se na další.

• , zakoupeno v Chia Shake

• Avizovana kvalita je v poradku
  • , zakoupeno v Chia Shake

• Je levnější než jinde a mám ráda chia semínka

Miluji pistáciový koktejl a pudinky mango a piňakoláda jsou také moc dobré,sýrová polévka tak střed,ale dochutit se dá.Palačinky a omelety nemají chybu(já mám sýrovou).Jsem už ve fázi kdy si dělám jen tři jídla chia a ostatní jídla v low carb.Jsem spokojena

• , zakoupeno v Chia Shake

jsem opakovaně spokojená se všemi produkty

Nevyhovuje balení ani chuť

• , zakoupeno v Chia Shake

Rychle se hubne a jste stále spokojeni, není hlad

• kilogramy jdou rychle dolů
    • chuť produktů
    • široký výběr keto jídel
    • rychlá příprava
    • kvalitní složení
    • zatím nevím

Produkty Chia Shake nejen skvěle chutnají, jsou rychlé na přípravu, ale mají také kvalitní složení.

Podívejte se na celou recenzi, kde jsem se zaměřil na proteinovou dietu Chia Shake: https://www.perfektnipostava.cz/chia-shake-recenze-funkcni-ketonova-dieta/