KetoDiet Element 1000 g

Produkt nemá žádné parametry.

• velká pomoc při hubnutí
    • dobrá cena
    • velký výběr příchutí

Při dodržení intervalu pití po 3 hodinách není hlad, není chuť na sladké. Zhubla jsem velmi rychle 5 kg a dál střídám koktail jen doplňkově k různým masům, vejcům, zelenině apod. Za necelé dva měsíce jsem celkem zhubla 12 kg bez cvičení. Je mi přes 50 let a už mám hodně zpomalené spalování tuků, ale tato dieta skutečně účinně funguje.

super produkt

Možnost výběru z více příchutí

Produkt nemá žádné parametry.

Dietní proteinový nápoj na hubnutí "KetoDiet Element 1000 g" - celkem 35 porcí, které mohou plně nahradit běžné jídlo.

Snadná příprava, rychlé výsledky.

4zákazníci nedoporučují produkt

• zasytí

• naprostá spokojenost*****

Snadná příprava

• , zakoupeno v KetoDiet.cz

Chutný, ani jsem nepotřebovala celou tabletu na dochucení, vůbec není po koktejlu hlad a je to velmi rychlá a snadná příprava. Cítím se velmi dobře a i přesto, že jsem již podstoupila mnoho diet, tato je nejpohodlnější a nemám problém dodržovat to, co je zde uvedeno. Trochu nevýhoda je, že ochucovací tablety chutnají skoro stejně, moc nepoznám rozdíl.